בית הספר מדעים ויהדות חדרה

שנה גודל טקסט א   א   א
מבזקים
08/09/2017
22/08/2016
21/08/2016
21/08/2016

א'1

א'2

א'3

ב'1

ב'2

ג'1

ג'2

ד'1

ד'2

ה'1

ה'2

ו'1

ו'2

מערכת שעות

כניסות לאתר עד כה: 84611
מתאריך:  26/05/2014

.

 

 

 

 

גלריית תמונות

מדעים ויהדות שוב זוכים בתחרות הגמר של "הממציא הצעיר: ע"ש אסף שני ז"ל
והנה שוב תוך פחות מחודשים ובית ספר מדעים ויהדות מוכיח שהשם שלו מגיע לו בזכות. בתחרות ארצית שהתקיימה ביום שלישי כ' באייר ה6.5.2017 זכה בית הספר להוביל מכל בתי הספר בארץ בתחרות "הממציא הצעיר " ע"ש אסף שני מטעם חברת "תעשידע" במשך השנה האחרונה עבדו תלמידות כתה ו' על רעיונות כיצד ניתן להנגיש ולשפר את מבנה אגף החינוך בחדרה ולהפוך אותו למקום נוח נעים ומזמין יותר לנכים ולעולים חדשים. בתחילת השנה ביקרו תלמידות הכתה במקום בחנו את הליקויים ולאחר מכן חשבו על פתרונות שיהיו גם זולים מצד אחד אבל טכנולגים וחדשנים מצד שני. הן היו צריכות לערוך "סקר שוק" ולכתוב "תיק מוצר" ולאחר מכן לבנות גם דגם תלת מימד. בכתה היו מספר רעיונות אך רק קבוצה אחת זכתה להוביל ולעלות לתחרות הגמר. (זה המקום לציין שבתי ספר נוספים מחדרה השתתפו בפעילות "תעשידע" במשך השנה ולא הצליחו לעלות לגמר) הקבוצה שזכתה החליטה לשתף את ראש העיר ומהנדס העיר בתוכנית שלהן. אין צורך לציין שהם התפעלו עד מאד מהרעיונות.ויתכן מאד שחלקם אולי אפילו יושמו בזמן הקרוב. כפרס על זכיה בתחרות הובטח לבית הספר תקציב לבנית מעבדת מדעים חדשה ומשוכללת. ושוב זה המקום להודות לרב בנצי נורדמן על הובלת הפרויקט לאורך כל הדרך. ועידוד הבנות אפילו כשלפעמים היה נראה שהמשימה היא בלתי אפשרית אין ספק שכאלו הצלחות רק מוכיחות שבית ספר מדעים ויהדות נמצא במקום הראשון בחדרה שמחנך את תלמידיו למצוינות ונותן להם את כל הכלים הטכנולגים החדשניים להיות ממובילי דור העתיד.


מסיבת חנוכה
כמסורת משנים עברו נערכה המסיבה המרכזית לרגל ימי החנוכה, בשבוע האחרון, כשמאות תלמידי מרכז החינוך 'מדעים ויהדות' השתתפו במסיבה באופן פעיל, כשחלקם גם שימשו כמציגים וחלקם הגדול הופיעו בשלל הפעילויות שנערכו במקום. כמו כן נערכו בארבעה גני הילדים של 'מדעים ויהדות' מסיבות חנוכה בנושאים שונים: גן מרגנית וגן לאה – בנושא 'אור חדש בירושלים'; גן רחלי וגן סיני – בנושא אורות בלבבות. כבכל שנה נערכו מראש ב'מדעים ויהדות' לקראת המסיבה המרכזית, בה נטלו חלק כל תלמידי בית הספר והכינו יחדיו סרט מיוחד לכבוד המסיבה. הסרט ששולב עם מחזמר עסק בנושא 'פרח לב הזהב' וילדי בית הספר השתתפו בו באופן פעיל, מי בהצגה ומי במקהלה.


חטיבת הביניים ותיכון
לאתר חטיבה ותיכון החדש: http://www.madaimvyahdut.co.il/


גני ילדים חדרה


גני ילדים תל אביב


שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

כתה ז'1
כתה ז2
כתה ח'1
כתה ח'2
כתה ט'1
כתה ט'2
כתה י'1
כתה י'2
כתה יא'2
חדר מורים
תוכנית מחוננים
  אופק
  פייסבוק
  וייז
  עיריית חדרה
 
 

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
בית ספר מדעים ויהדות - חדרה     מרכז החינוך העצמאי משמר הגבול 1  חדרה    טלפון: 04-6213838  פקס: 04-6213265   דואר אלקטרוני: m6213838@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים